Vente Photographie
1429
Marie-Jo Lafontaine
1950 Antwerpen, Belgien
L’ IRIS BLEU
1995
Coupler-print
48,5 x 39 cm
Abzug: 65/100
Rückseitig datiert und signiert: “M T Lafontaine, 1995“.
(631425)
Prix de catalogue € 1.500 - 1.800
Prix de catalogue€ 1.500 - 1.800
$ 1,605 - 1,926
£ 1,200 - 1,440
元 11,640 - 13,968
₽ 140,235 - 168,282
Marie-Jo Lafontaine
1950 Antwerp, Belgium
L’IRIS BLEU
1995
Coupler-print
19 1/8 x 15 3/8 in.
Print: 65/100
Signed and dated on the reverse: ”M T Lafontaine, 1995”.